Publikuj Twoją ofertę bezpłatnie

Proszę o kontakt DOMEK.NL - Hipoteki i pełna obsługa od A do Z. Sprawdź nasze referencje! ´s-Hertogenbosch

Data publikacji: Kwiecień 6, 2016
 • Miejsce: ´s-Hertogenbosch, Noord-Brabant, Holandia

Kupno Domu w Holandii! Zadzwoń lub napisz po darmowe wyliczenia i konsultacje. Holenderska firma z polską obsługą klienta od 2005 roku.

Jesteśmy oficjalnie zarejestrowaną firmą z certyfikatem AFM (większość firm nie posiada tego urzędowego certyfikatu, przez co pracują nielegalnie pośrednicząc w hipotekach).

Nasi doradcy posiadają wymagane dyplomy oraz licencje.
Domek.nl specjalizuje się w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych na subsydiowane domy i mieszkania (istnieją rózne formy tego subsydiowania: Starterslening – Koopgarant – Slimmer Kopen itd.) oraz depozytów na wykonanie remontu (tzw. bouwdepot).

Wspólpracujemy z wieloma bankami, co oznacza najniższe oprocentowanie na rynku – wybieramy dla Ciebie bank z najniższym oprocentowaniem oraz najtańsze i najlepsze ubezpieczenie na życie.

Właściciel Dirk Swinkels ma świetne kontakty z pośrednikami sprzedaży nieruchomości na terenie całej Holandii. Dołącza do listy domów jeszcze dodatkowe „domy – niespodzianki”. Sa to domy sprzedawane przez banki, domy po eksmisjach, domy na licytacjach itp., które sprzedawane są nawet do 40% poniżej ceny rynkowej.

Pracujemy ze wszystkimi maklerami (sprzedającymi domy), jesteśmy całkowicie niezależni, nie otrzymujemy żadnych prowizji od maklerów – Nasza zasada to transparentność - klient widzi wszystkie koszty.

Pełna obsługa księgowa kredytu.

Nasze biuro, które nazywamy Domek Experience to 3000m2 powierzchni w której znajdują się miejsca spotkań, miejsca odpoczynku (polska telewizja, dobra kawa i bar) oraz miejsca zabaw dla dzieci w środku budynku i na zewnątrz.

U nas jesteś w dobrych rękach, jeśli chcesz kupić w Holandii dom swoich marzeń.

Domek b.v.
Burgemeesters Godschalxstraat 59
5235 AB ’s-Hertogenbosch (NL)
W: www.domek.nl
E: info@domek.nl
Tel: 088 1021 500
K.v.K. 52.84.73.49
AFM: 12042369

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Skontaktuj się ze ogłoszeniodawcą Podziel się

Ważna informacja

 • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
 • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
 • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
 • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Podobne ogłoszenia

 • Nowy dom 80m z lasem koło Szczytna
  Nowy dom 80m z lasem koło Szczytna
  Domy - Szczytno (warmińsko-mazurskie) - Kwiecień 13, 2017 145000.00 Euro €

  Pilnie sprzedam po dużo obniżonej cenie z powodu wyjazdu. Budowa 2011r, ochrona, okna przeciwwlamaniowe, ogrodzenie, media, parterowy z poddaszem 40m do wykonczenia. Pagórkowata, piękna okolica, jezioro 1,5km. 14km Szczytno, 2km dźwierzuty. Dzialka 4...

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)